вівторок, 22 грудня 2015 р.

Вийшов український трейлер нового фільму про Черепашок-ніндзя

Із трохи невеликим запізненням кінокомпанія Парамаунт Пікчерс врешті представила український трейлер до стрічки «Підлітки мутанти черепашок-ніндзя 2», вихід якої у кіно заплановано на початок літа 2016 року. Трейлер дарує неймовірну ностальгію і дає надію, що сам фільм догодить усім забаганкам фанатів. Під завідну музику презентовано таких улюблених класичних героїв, як Кейсі Джонс, Бакстер Стокман, і звісно Бібоп і Рокстеді, а екшн із Черепахами і натяки на появу «чогось неземного» просто чудові.


середа, 16 грудня 2015 р.

Анонсовано нову гру про Бетмена



Виробник комп’ютерних ігор Telltale games анонсував, що у 2016 році він розпочне випуск власної серії відео-пригод Бетмена. Це видавництво відомо своїми ігровими розробками по телесвітам серіалів «Ходячі мерці» та «Гра престолів», а її ігри, що також мають епізодичний графік виходу, можна схарактеризувати, як інтерактивне кіно. Очікується, що гра глибоко зануриться у атмосферу Готема і дасть глибокий погляд на внутрішній світ Темного лицаря і власне Брюса Вейна.

https://www.youtube.com/watch?v=X2-h6l9-y0I



четвер, 26 листопада 2015 р.

Трейлер до наступного фільму про Капітана Америку

Компанія Марвел виклала у мережу трейлер третього особистого фільму про пригоди Капітана Америка «Перший месник: Розкол» (Captain America: Civil War). Основою сюжету цієї стрічки стала велика комікс-подія Civil War – Громадянська війна, коли в рамках урядової ініціативи по реєстрації супергероїв колишнім друзям випало обрати, чи вони будуть відстоювати добро під державним наглядом, а бо ж стають віджиланте поза законом. В новому фільмі Стіву Роджерсу доведеться виступити проти Тоні Старка. Капітан Америка і Залізна Людина зберуть за своїми спинами дві групи героїв, які зійдуться між собою та будуть змушені протистояти іншим загрозам.




Щодо назви фільму, то схоже, що український тайтл може ще змінитися. Попередньо фільм називався «Перший месник: Велике протистояння», але на час виходу трейлера назва була вже інша (Тоді як із російською назвою все пішло навпаки. І фільм із «Первый мститель: Раскол мстителей» став «Первым мстителем: Противостояние»). Про використання в назві словосполучення «Перший месник» вже говорилося, та й по суті воно може і ліпше передає ідеї фільмів про Капітана, якому із минулого доводиться зіткатися із сучасністю, будучи при цьому дійсно першим героєм і надлюдиною, а от згадування про Громадянську війну в нас, на відміну від США, та особливо за теперішніх умов, носить зовсім негативний відтінок. щодо цього перекладу назви в коментарях до трейлеру розгортаються справжні дискусії.

UPD (на 3.12.2015). З огляду на те, що офіційний дистриб'ютор зробив відео приватним https://www.youtube.com/watch?v=V-vUDSLfK0Y, а фан-пейдж Марвел Україна в ФБ видалив свій запис про трейлер, то може назва ще і зміниться.
UPD2: І все ж таки "Протистояння"...

пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Порядок читання коміксів про Черепашок-ніндзя

Видавництво IDW представило порядок читання поточних комікс-пригод Підлітків мутантів черепашок-ніндзя. Схема, презентована на момент виходу 50-ого ювілейного номеру, хронологічно представляє всі арки основної серії із їх назвами та вказує коли, в цьому всесвіті TMNT відбуваються події додаткових коміксів про кожного окремого героя та мікро серії про значущі події, як наприклад Таємна історія клану Фут, Пригоди Мутанімалів, Подорожі Черепашок у часі та зустріч із Мисливцями за привидами.

пʼятниця, 24 липня 2015 р.

«Людина-мураха» – відгук на фільм

«Людина-мураха», мабуть, є найнетиповим фільмом про супергероїв за кілька останніх років. Гумористичний фільм про пограбування на чолі із героєм, що не має зверхнього пафосу чи бажання чинити правосуддя – це мало схоже на Марвел. Фільм, якби не декілька сцен, подекуди притягнутих за вуха, вибивається із усієї лінійки кіновсесвіту Марвел. Стрічка доволі самоцентрична і головним чином розповідає дві історії відносин батько-донька.

Сюжет крутиться навколо Скотта Ленга у виконанні Пола Радда, гарного хлопчини, але із занадто розвиненим почуттям справедливості, власне через яке і йому доводиться бути поза законом і мати проблеми із спілкуванням власною донькою, яка живе у його колишньої дружини. За ззбігом обставин головний герой потрапляє в коло зору видатного науковця Генка Піма (Майкл Дуглас), який за для збереження миру у світі хоче передати йому свою колишню роль супергероя –Людини-мурахи. Для Піма розробка, що давала змогу зменшуватися, вартує більше за життя, а її таємниця, яка могла при комерційному використанні принести мільони, зберігається як від уряду, так і від власної компанії. Проте з плином часу вже новий керівник його компанії Дарел Крос сам доходить до сторення цієї технології, яку він бажає поставити на військові рейки.


Скотта Ленга тренують стати новою Людиною-мурахою, супергероєм, що може моментально змінювати до мініатюрного свій розмір, зберігаючи силу, а також може спілкуватися і контролювати, як це не дивно, мурах. У фільмі достатньо екшену, але можливо замало мікроскопічного оточення героя в моменти, коли він одягає суперкостюм, бо ще однієї сцени на вподоби останньої битви у дитячій кімнаті стрічці явно не завадило би додати

неділя, 12 липня 2015 р.

Черепашки-ніндзя зійдуться із Бетменом


На цих вихідних на Комік-Коні, що проходить у Сан Дієго, видавництва DC та IDW заявили про спільний випуск комікс-кроссоверу про пригоди Бетмена та Черепашок-ніндзя, мабуть, одних із найвідоміших нині героїв. У міні-серії з 6 щомісячних випусків, що почнуть виходити вже у листопаді, фанати побачать на вулицях Готему пліч-о-пліч Темного лицаря і зелених ніндзя. Автором історії виступить Джеймс Тайніон IV (James Tynion IV), а проілюструє Фредді Вільямз II (Freddie E. Williams II). Крім того, один із творців Черепашок-ніндзя - Кевін Істмен представить свої варіанти обкладинок.

Події у коміксі розгорнуться на фоні протистояння Черепашок-ніндзя, генерала Кренга і клану Фут у поточній серії журналів від IDW. Намагаючись позбутися своїх ворогів, Кренг відправить зелену четвірку і Шредера до чужого виміру у похмуре місто Готем, де їм доведеться зіткнутися із його захисником Бетменом, його помічниками і затятими ворогами. І саме Темний лицар стане їхньою єдиною надією побороти ворогів і повернутися додому. Спільний кроссовер комікс-пригод Бетмена і ЧН, перші обкладинки до якого показані нижче, мабуть націлений на підняття популярності обох франшиз, які у 2016 представлять свої нові кінокартини "Бетмен протиСупермену" та "Черепашки-ніндзя 2".


вівторок, 16 червня 2015 р.

Зміни у нових коміксах Марвел

В царині коміксів від видавництва Марвел намітилися значні зміни. За кілька місяців видавництво представить загалові з півсотні нових коміксів про своїх загальновідомих героїв, що отримали нові амплуа чи принаймні костюми, та нових персонажів. Сприятиме цьому загальнокоміксна подія - Таємні Війні (Secret Wars), що зараз розгортається на сторінках всіх коміксів Марвел і зводить героїв із різних сюжетів і паралельних світів. Після цієї події всесвіт Марвел стане абсолютно новим, що і відображається в його назві All-New All-Different Marvel. Проте редактори видавництва заперечують перезапуск і наводять аналогії із новим сезоном телесеріалу, з тими самими персонажами, але в зміненому світлі. Про те, як виглядатимуть герої можна дізнатися з двох тізерів.



Серед значних змін варто відзначити, що попри наявність мутантів Людей Х і представників Фантастичної Четвірки, поки не очікується поява їх команд і командних коміксів, а самі герої отримують нові пригоди без попереднього тягаря історій. Це може бути пов'язано із небажанням Марвел через комікси занадто популяризувати цих героїв, права на екранізацію яких на великому екрані не належать безпосередньо видавництву. Також варто відзначити, що тепер в основному всесвіті Марвел буде ще одна Людина-павук - Майлз Моралес з Альтімейт вселеної, плюс перша любов Пітера Паркера - Гвен Стейсі тепер має новий прояв у якості Спайдер-Гвен. Крім того, на зображеннях представленні новий Капітан Америка та зістарений Стів Роджерс, жіноча версія Росомахи та Старий Логан.А ще обіцяють команду супергероїв жінок та нового Халка. Тож, очікуємо на цікаві новинки. 

пʼятниця, 22 травня 2015 р.

Джо Варвар: комікс-боротьба із діабетом

«Джо Варвар» (Joe the Barbarian) – лімітована серія з восьми коміксів, що виходили у 2010-2011 роках, за авторством Гранта Моррісона (Grant Morrison). В цих коміксах сценарист відійшов від традиційної супергероїки та розповів фантастичну історію з елементами фентезі та неймовірних пригод. Головний герой серії – підліток Джо Менсон (Joe Manson), який поряд із віковими проблемами, нестабільною фінансовою ситуацією у родині та загибеллю батька військового у Іраку, до того ж ще страждає на діабет 1-ого типу. Джо – інтроверт, який буквально живе у своєму власному світі, постійно зображуючи замальовки своїх фантазій на папері. В один день, коли він не з'їдає необхідну для здоров'я шоколадну цукерку та розхвильований після невдалого дня у школі забуває про це, його уявний світ стає «реальним». Через зниження рівня цукру в крові в Джо виникають галюцинації на фоні гіпоглікемії.


Намагання згадати, що коїться з ним та як дістатися до рятівного газованого напою з цукром, стає справжнім квестом для Джо. В подорожі через цілий будинок хлопцю допомагає його домашній улюбленець – білий пацюк Джек, що став вірним супутником-самураєм. Новий світ підлітка заповнений іграшками, що ожили, та фантастичними героями, які дають Джо можливість боротися із Королем Смертю. По ходу сюжету стає очевидним, що галюцинації – це не просто уявний світ героя, а й віддзеркалення його душевних хвилювань. Просування мальовничими ландшафтами нового світу, виразно зображеним художником, дається дуже поволі, але в решті решт приводить до результату, який є навіть більшим від очікуваного і дає хлопцю багато відповідей.

пʼятниця, 8 травня 2015 р.

Супермен – українець?

Супермен – українець?! Здавалось би, що це нісенітниця, але так і є. Принаймні від часті, а саме у комікс-трилогії «Супермен. Червоний син» (Superman. Redson). В цій історії, що відбувається в одному із паралельних світів всесвіті коміксів DC, космічний корабель із немовлям Суперменом прибуває у тридцятих роках двадцятого століття саме на територію сучасної України. Тут Супермен зростає у колгоспі, потім, коли проявилися його надсили, стає таємною зброєю Сталіна, а після його смерті він очолює СРСР та врешті решт приводить цю країну до розпаду.

Автор коміксу Марк Міллар (Mark Millar) за основу взяв ідею «А що було, якби Супермен виріс у СРСР». В цілому ця історія – новий погляд на холодну війну та протиборство Супермена і Лекса Лютора, які тут не просто вороги, а представники різних державницьких таборів: соціалістичного та капіталістичного. Після появи Супермена як офіційної зброї СРСР, Лексу Лютору поставлено задачу розробити силу його стримання. Комікс пропонує читачеві цілу плеяду рішень від Лютора як здолати Супермена – це і створення його клона Бізарро, і союз із Брейніаком, і навіть організація власного корпуса Зелених Ліхтарів. Також у новому світлі постають і такі герої, як Диво-Жінка та амазонки, Джимі Олсен, штат газети "Дейлі Пленет", найкраща авторка якої – Лоіс Лейн, в цій версії вирішує одружитися із Лексом Лютором, але при цьому відчуває певний звязок у миті зустрічі із Товаришем зі Сталі. Окремо варто виділити й відповідну версію Бетмена у вушанці. У "Червоному сині" йому випала доля бути підпільником і вести боротьбу із режимом. А відправною точкою до цього став розстріл його батьків представниками НКВД.

В ході подій коміксу «Червноний син» Супермен стає очільником СРСР і вибудовує таку тоталітарну державну машину, в якій він все має контролювати. В особі такого собі «Великого брата» він спостерігає за шістьма мільярдами комуністів на Землі. В той же час США поступово розвалюються і останнім виходом там бачать обрання Лекса Лютора президентом. Далі, через неприйнятність авторитаризму, та в силу обставин, як то подвійна гра Брейніака і протистояння з Лютором, Супермен втрачає свої позиції. Найпростіша записка від Лекса «А чому би тобі одразу не помістити цілий світ у пляшку» бере Супермена за живе і той вирішує зійти зі сцени, відмовившись від власного курсу. Далі Лекс Лютор, який переграв Супермена, у свій власний спосіб вибудовує світ майбутнього, світ без злиднів, без хвороб (при цьому погоджуючись, що і методи Супермена йому багато в чому допомогли). Це дало можливість ще довго процвітати нашій планеті, а наприкінці її існування нащадки Лекса Лютора запускають часовий парадокс, який знову призведе до подій «Червоного сина», подій і їх зображень, дещо стереотипових, але від цього не менш цікавих. Особливо для тих, хто любить альтернативні історії світу, і тих, кого завжди приваблює незвичний погляд на знайомих супергероїв.

середа, 6 травня 2015 р.

Знайомтесь, Загін Самогубців

Загін Самогубців – команда ув’язнених суперлиходіїв із світу коміксів DC, яких уряд Сполучених Штатів Америки використовує для проведення найтаємних та найнебезпечних операцій, з якого можна не повернутися живим. Офіційно групу звуть Task Force X, але самі її учасники називають себе Загоном Самогубців, бо окрім надскладних завдань, від яких можна загинути, кожному з них в імплантовано мінібомбу, щоби виключити можливість їх втечі та в раці чого перетворити злодія на витратний матеріал. В різні часи група мала різний склад найвизначніших злодіїв з най здібностями. Загін Самогубців базується у в’язниці Белле Ріве, де злочинці відбувають своє покарання, а керує ними державний агент Аманда Воллер.

На великому екрані команда з’явиться в серпні 2016 року і стане третім фільмом в новому кіновсесвіту DC після фільмів «Людина зі сталі» та «Бетмен проти Супермена». Саме зараз в Торонто проходять зйомки фільму «Загін Самогубців», а на днях режисер стрічки Девід Ейєр (David Ayer) у своєму твітері презентував каст дійових осіб.


 Зліва направо: Сліпкнот у виконанні Адама Біча, Капитан Бумеранг Джай Кортні, Чародійка Кара Делевинь, Катана (у нижньому ряді) – Карен Фукухара), Рік Флег Юель Кіннаман, Харлі КвінМарго Роббі, Дедшот – Вілл Сміт, Убивця Крок Адевале Акиннуойе-Агбадже, Ель ДіяблоДжей Ернандез. Окрім того, в стрічці буде задіян і Джокер у виконанні Джареда Лето, а також камео Бетмена від Бена Аффліка.

четвер, 30 квітня 2015 р.

Відгук на фільм "Месники: Ера Альтрона"


В кінотеатрах по всьому світу проходять прем'єри найголовнішого кінокоміксу цього року "Месники: Ера Альтрона". Спільна стрічка для найвизначніших героїв Марвел викликала неймовірний ажіотаж. На першому вікенді показу в Києві важко було придбати хороші місця на будь-який сеанс, а дістати квитки в Аймакс взагалі було неможливим. Підігрітий фільмами про окремих героїв та серіалами, що відбуваються у цьому ж кіновсесвіті, другий командний фільм від режисера Джоса Відона дає занурення у вир пригод героїв, продовжуючи загальну канву подій, розповідає власну історію і закладає основу для подальших фільмів, передбачаючи навколо чого крутитимуться їх сюжети.
Другі Месники тривають більше двох годин, але подекуди видно, що при монтажі було вирізано багато епізодів, через що де-яки епізоди здаються обірваними та нерозкритими. Картинка ж всієї стрічки попри всю насиченість та яскравість теж мала огріхи. Якщо перша баталія та фінал фільму тримає всю увагу глядача, то битва Халка із Залізною Людиною у спеціальній броні виглядає дещо розмуленою. "Месники: Ера Альтрона" не повторюють першу стрічку і з самого першого моменту глядачі бачать роботу гарно складеної команди із досвідом. Всі герої не просто бойові побратими, але і друзі, що показує сцена вечірки, проте в кожного із них свої скелети в шафі, які виводить на поверхню новий герой стрічки. Нові "Месники" розповідають історії героїв, які до цього отримували, мабуть, недостатньо екранного часу.
Головний антагоніст фільму – Альтрон, робот із штучним інтелектом, що ожив завдяки позаземній технології та втілює проявлення жахів Тоні Старка, який хоче взяти на свої плечі захист всього світу. Не зважаючи на потенційну всемогутність, Альтрон виходить якимось обмеженим та майже загнутим в рамки людської подоби. Здолати цього лиховіса допомагає команда робота Месників та створення нового робота-андроїда Віжена. Його також створює Старк, який хоч і навчений гірким досвідом, але все ще вірить в свій геній і не бажає відступати від цих ідей. "Месники: Ера Альтрона" завершують деякі лінії героїв та вводять нові, які матимуть продовження та виведе події кіновсесвіту Марвел на більший рівень.

середа, 22 квітня 2015 р.

Як з'явилися Месники

Вперше команда наймогутніших супергероїв Землі зібралася на сторінках коміксу "Месники" у вересні 1963 року. Тоді, на тлі успіху інших групових серій, видавництво Марвел в особі автора Стена Лі (Stan Lee) та художника Джека Кірбі (Jack Kirby) вирішило публікувати нову лінійку пригод об'єднаних героїв, які до цього вже мали свої окремі журнали. Засновниками команди Месників стали Залізна людина (Iron Man), могутній Тор (Thor), Людина-Мураха (Ant-man), алтер-его вченого Хенка Піма (Hank Peem), зі своєю дружиною Осою (Wasp) та неймовірний Халк (Hulk). Саму назву для згуртованої команди придумала Оса, а решта визнали її напрочуд влучною.

Весь перший випуск коміксів присвячено становленню групи. Локі (Loki), зловісний бог з Азгарду, планує помсту Тору, який в ті часи виходу коміксів окрім всього мав ще й земний образ – лікаря Дона Блейка (Don Blake). Аби здолати саме божественну подобу Тора Локі улаштовує залізничну аварію, у якій звинувачують Халка. За зеленим велетнем розпочинається супергеройське полювання, до якого і долучаються майбутні Месники. Після нетривалої метушні герої розуміють, що Халк не мав на меті жодних лиховісних намірів, та й взагалі не проти буди по один бік із героями. Тор здогадується, що на подібну оману міг бути здатен лише його ворог Локі, з яким об'єднана команда разом із Халком і розправляються, давши початок існуванню Месників.


У другому випуску "Месників" склад команди змінюється (в подальшому це стане однією із фішок, а до лав Месників в різні часи долучатимуть чи не кожного значимого позитивного героя Марвел). Людина-мураха повстає перед читачами у своєму новому образі велета Гіганта (Giant-man), а Халк під кінець коміксу йде з Месників, усвідомлюючи, що побратими по команді бояться його непідконтрольного характеру. Намагаючися втішити Халка і повернути його назад, команда вирушає у пошук. В четвертому номері неочікуваним результатом подорожі стає відкриття у морській кризі замороженого, але ще живого Капітана Америки (Captain America), мабуть, найважливішої події для Месників. Капітан Америка не просто приєднується до команди, але й стає її лідером. На своєму початку Месники сходяться із такими класичними злодіями, як Локі, Барон Земо, Чарівниця, Немор, Канг Завойовник та інші. В подальшому команди Месників значно змінювалися, а комікси про них мали багато різний серій. Крім того, на тв показали два мультфільми, в яких екранізовані значущі моменти команди, а на великий екран (на момент написання) виходить вже другий груповий фільм "Месники. Ера Альтрона".

понеділок, 20 квітня 2015 р.

Перший погляд на протистояння Бетмена і Супермена у кіно

Компанія Ворнер Бразерс виклала в мережу офіційний тізер-трейлер до фільму "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості". Це сталося на декілька днів раніше від запланованого, оскільки в мережу стався піратський витік матеріалу у поганій якості. Щоб не псувати враження від майбутньої стрічки кінокомпанія розмістила якісну версію. Тізер занурює в похмуру атмосферу світу, де Людина зі сталі захистила Землю від іншопланетного загарбання, але в якому у багатьох є переживання, а хто зможе захистити від неї.

https://www.youtube.com/watch?v=IwfUnkBfdZ4

пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

Черепашки-ніндзя: Сучасні комікс-пригоди


Останні роки стали справжнім відродженням франшизи про Черепашок-ніндзя. В минулому році в кінопрокаті відгримів новий повнометражний фільм, щотижня виходять нові серії комп'ютерного анімаційного серіалу, а полиці магазинів заставлені цілою гаммою найрізноманітніших іграшок та іншим крамом із улюбленими героями. Все це стало можливо після покупки прав на Черепашок-ніндзя і всього, що з ними пов'язано, міжнародним концерном Віаком (в який входять канал Нікелодеон, кіностудія Парамаунт та інші) у 2009 році. За 90 млн. доларів корпорація викупила абсолютно всі майнові та авторські права на франшизу у Пітера Лерда (Peter Laird), одного з творців Черепашок, який разом із Кевіном Істменом (Kevin Eastman) у 1984 році видав перший комікс про Підлітків мутантів черепашок ніндзя.

Під новим керівництвом першим проектом, що започаткував сучасний етап у історії Черепашок-ніндзя, стали комікси від видавництва IDW. Це абсолютно нові історії, які прямо не пов'язані із оригінальними серіями від видавництва Міраж (Mirage), компанії, що до цього була власником героїв, чи із жодними іншими книжками коміксів. Перший випуск історій від IDW побачив світ у серпні 2011 році (за місяць від ребуту коміксів DC). До його створення долучилися художник – Ден Дункан (Dan Duncan), автор – Том Валтс (Tom Waltz) та редактор – Боббі Керноу (Bobby Curnow), але справжньою несподіванкою стала участь у ролі консультанта одного із батьків Черепашок-ніндзя (ЧН) – Кевіна Істмена. Такий міцний тандем започаткував абсолютно унікальний світ коміксів про ЧН, що увібрав в себе найкраще із попередніх втілень героїв і додав нові рішення, які незвичайно органічно підходять для цих героїв. В серпні 2015 новому світу ЧН вже буде 4 роки, з які основна серія вже майже добігла до ювілейного 50 випуску, не рахуючи міні-серії про окремих героїв, чи спеціальні випуски присвячені історії клану Фут та подорожам у часі. Крім того, фанати коміксів завдяки такому дружньому видавництву, як IDW, отримали можливість придбати видання оригінальних серій, як у колекційних збірниках ,так і в перевиданих журналах, а також комікс-адаптації до нового мультсеріалу.


Комікс серія від IDW, мабуть, є найкраще продуманою історією про ЧН, в якій кожна подія має своє значення, а напівзабутий герой може зіграти вирішальну роль. Історія повністю перероблює походження черепашок та їх наставника Сплінтера. Їх мутації – вже не просто результат випадку та подальшого тренування протягом 15 років  каналізації. В цій версії їх антропоморфні форми стали наслідком перебування у дослідницький лабораторії. Та найрезонансною частиною оріджену пацюка та четвірки героїв стало, те, що вони є реінкарнацією японського воїна та його 4 синів, загинувши від рук Шреддера ще у феодальну епоху. Це навіть піддається сумніву найрозумнішою черепашкою Донателло. Попри кілька років подій у коміксах читачам досі і не представили повної картини, чому, завдяки кому і для чого ЧН стали тим, ким вони є.



Новий світ коміксів про ЧН поєднує героїв із попередніх мультсеріалів та коміксів Міраж, надаючи їм нового звучання. В історіях вже представлені Ейпріл О'ніл, Кейсі Джонс, Шреддер із кланом Фут, Кренг із кам'яними солдатами і Технодромом, Фуджитоїд, Бакстер Стокман, старі улюблені мутанти Бібоп та Рокстеді, Слеш, Мондо Геко, а також Караї та Хан. Разом із тим нові герої, як вуличний кіт мутант Старий Біс, мутант північна лисиця Алопекс чи доктор Міллер, вже стали невід'ємною частиною цього комікс-світу. На даний час Старий Біс взагалі є однією з окрас коміксів, який з архетипового ворога до Сплінтера і хлопчика на побігеньках виріс до повноцінного антигероя, який має свою мету і йде до створення власного братерства звірів-мутантів. Нова серія коміксів IDW про ЧН дає можливість спостерігати за подіями, яків той чи інший спосіб відбуваютсья у кожній версії історії: знайомство із Ейпріл та Кейсі, атака маузерів, війна у місті, пошук нового лігва, втеча з Нью Йорку до Норхемптона, подорожі до космосу та в часі. Ці пригоди Леонардо, Донателло, Рафаеля та Мікеланджело напрочуд цікаві і заслуговують уваги тих, хто добре знайом із ЧН, та тих, кому вони просто імпонують.

середа, 15 квітня 2015 р.

Вийшов трейлер до фільму "Людина-мураха"

Марвел виводить свій кіновсесвіт на новий рівень - на мікрорівень. Компанія презентувала перший повноцінний трейлер до фільму "Людина-мураха", який виходить вже влітку і має стати завершенням другої стадії фільмів Марвел. У стрічці мова йтиме про незвичного героя - Людину-мураху, суперкостюм якого дозволяє зменшуватися в розмірах, але зберігати людську силу, та дає змогу спілкуватися із мурахами. Втіленням цього героя стає колишній злодій Скотт Ланг, якого науковець та оригінальна Людина-мураха Хенк Пім спробує поставити на чесний шлях.

https://www.youtube.com/watch?v=pWdKf3MneyI#t=13

неділя, 12 квітня 2015 р.

"Агент Картер" – мінісеріал до великого кіновсесвіту Марвел

У зимове міжсезоння другого сезону "Агентів ЩИТа" Марвел подарував глядачам восьмисерійний серіал "Агент Картер", в якому розповідається про повоєнні пригоди першої коханої Капітана Америки – британки Пеггі Картер у виконанні чарівної Хейлі Атвелл. У "Першому меснику" її гра військової спецагентки американської урядової організації Стратегічний Науковий Резерв (предвістниці ЩИТа) настільки сподобалося глядацькій аудиторії, що кінобоси не переставали залучати її в нові проекти: спершу мініфільм після подій "Першого месника", потім камео в інших стрічках Марвел та серіалі "Агенти ЩИТа" і в решті решт власний мінісеріал, який з огляду на рейтинг першого сезону вірогідніше за все отримає продовження.

"Агент Картер" чудово доповнює кіновсесвіт Марвел, збагачує її і розповідає потрібні сюжеті. Це мінісеріал, по суті, стає необхідним завершенням історії кохання Стів Роджерса та Пеггі Картер, історії, що так і не продовжилася, але отримала у фінальному моменті серіалу кінець без трьох крапок (Що може дозволити продовженні серіалу йти в іншому ключі). В цілому "Агент Картер" є містком між подіями кіно-Марвел у часи другої світової та теперішніми подіями. Серіал тримає увагу протягом всіх восьми серій вдалим поєднанням саспенсу, гумору та співпереживань. Головна героїня намагається віднайти своє місце у повоєнному світу, де у сповненому сексизму суспільстві її колишні звитяги нічого не вартують, а в урядовій спецорганізації ій довіряють хіба-що розливати каву. Такий стан речей буквально бентежить і глядачеві важко стерпіти таку несправедливість, через яку Пеггі Картер доводиться всіма засобами обходити недолугість її колег (які хоч є шаблонними, але все ж таки виявляються добрими героями).






Серіал гарно передає тогочасну епоху, яку прикрашають "комікс-винаходи" від Говарда Старка, власно навколо яких і крутиться весь сюжет. У парі з його вичурним дворецьким Едвіном Джарвісом від Джеймса Д'Арсі, Пеггі Картер намагається відбілити ім'я Старка. Здавалось би просте на початок завдання виводить на більшу картину змов, що стоїть за цим: як то таємна організація Левіафан і проект із підготовки суперагентів дівчаток, прототип програми Чорної вдови. В своєму форматі серіал досконало справляється із представленням світу героїв часів Пеггі Картер і викликає бажання отримати його продовження.

пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Від Стріли до Кейсі Джонса


На цьому тижні актор Стівен Амелл (Stephen Amell), відомий за головною роллю  героя-месника Стріли в одноіменному телесеріалі, був представлений як виконавець Кейсі Джонса у сіквелі до Черепашок-ніндзя.

Кейсі Джонс - віджиланте, борець зі злочинністю, який присутній майже в кожній теле- чи комікс-версії Черепашок-ніндзя і є одним із їх основних союзників та найкращим другом Рафа. Виконавець Амелл чи не найкраще підходить на цю позицію, адже він фактично став відомим, виконуючи роль майже такого борця за справедливість. Йому просто буде потрібно змінити каптур на хокейну маску, а сагайдак з луком на спортивну сумку із битками та ключками. У фанатськмих колах вже з радістю сприйняли цю новину і відзначають, на те що актор, кіноамплуа якого має зацікавити Ейпріл О'Ніл, підходить для її виконавиці - Меган Фокс. Тож чекаємо на подальші новини зі знімального майданчика та йдемо в кінотеатр в 2016 році.


вівторок, 31 березня 2015 р.

Нові 52 комікси від DC – The New52

У вересні 2011 року видавничий дім DC, одна із двох найбільших компаній, що публікують комікси, пішов на безпрецедентний донині крок і повністю перезапустив усі свої книжки-коміксів. Видавництво DC, що у своїх історіях прихистило таких героїв, як Бетмен, Супермен, Флеш, Зелена Стріла, учасники Ліги Справедливості та інші, перекроїло усі попередні сюжети і задля приваблення грошей нових читачів почало заново видавати свої щомісячні журнали, починаючи з першого номеру. DC навіть пожертвувало своїми давніми серіями, як Детективні комікси та Екшн комікси, що виходили поспіль з 20-30 років минулого століття, і в яких вперше з'явилися Бетмен та Супермен, відповідно, не давши цім серіям трохи дотягнути до ювілейних 1000-них номерів. Перезапуск сюжетів коміксів створив новий світ супергероїв.
DC – The New52 – нові 52 комікси, за середньою кількістю основних коміксів, що видаються у місяць (не враховуючи передруки, дитячі адаптації, тощо). Причиною ребуту сюжетів в уявному світі коміксів стали події Флешпоінту, історії у якій найшвидша у світі людина Флеш перенеслася у паралельний світ і змінила хід історії. Це дало можливість авторам DC заново представити походження відомих героїв, значно осучаснивши їх. Попри це ряд подій, наприклад, про життя Бетмена перейшов і до New52: у темного лицаря вже помінялося кілька Робінів, а надзвичайні злочини його затятих негідників-ворогів лишилися канонічними. Нові комікси дозволяють спостерігати нові пригоди старих улюблених героїв без необхідності мати широкій бекграунд. Умовно комікси поділені на "сім'ї": Бет-родина: випуски про Бетмена, Бетдівчину, Найтвінга; Супер-родина: про Супермена та його оточення; Зелені Ліхтарі; Ліга Справедливості та новий підрозділ коміксів про потойбіччя (Константин, Франкенштейн, тощо), які раніше були імпринтом видавництва, а тепер увійшли в основний всесвіт DC.
На четвертому році існування New52 продовжує радувати якісними історіями, проте ряд коміксів було закрито, а на їх місце приходили нові тайтли, а деяким серіям вже навіть вдалося розпочатися по другому колу (Підлітки Титани та Загін самогубців). Станом на березень 2015 року від 52 перших серій в New52 лишилося 20 (переважно тайтли із головними героями Ліги, основні комікси Бет-родини та комікси про корпуси Ліхтарів). Поряд із основними коміксами DC видає і щорічники, а в вересні для святкування річниці New52 видавництво DC представляє масштабну подію, що стосується всіх коміксів. В 2012 році DC видало нульові випуски журналів, розповівши нові історії походження всіх героїв, в 2013 – геройські тайтли були захоплені їх ворогами, які отримали, як їм здавалось перемогу над Лігою Справедливості, а в 2014 – вересневі комікси презентували події, які сталися із супергероями за п'ять років у майбутньому (як частина ще глобальнійшої щотижневої серії – Кінець майбутнього). New52 – безперечно заслуговує уваги, нові сюжети дають можливість легко приєднатися до читання коміксів, а загальні події, що зачіпають одразу кілька серій, дають відчуття занурення у вигаданий світ супергероїв.

понеділок, 23 березня 2015 р.

Про комікси і супергероїв українською


Комікси, а в особливості їх супергероїчна тематика, все більше і більше стають невід'ємною частиною сучасної поп-культури. Сьогодні вже з півдюжини телевізійних серіалів, що виходять з осені до весни, щотижня дають можливість співпереживати за долями улюблених героїв коміксів. А фільми про супергероїв, зняті у різний спосіб, різними режисерами і різними кінокомпаніями, неодмінно стають блокбастерами, зриваючи сотні мільйонів доларів касових зборів. Ці серіали і кінострічки не просто розповідають історії про харизматичних протагоністів, а утворюють свої цілі теле- і кіносвіти, де герої з інших фільмів відвідують один одного, а в скрутну мить вони об'єднуються заради спільної перемоги.


Саме завдяки такій супергероїці з екранів до України надходить і інтерес до коміксів від таких гігантів, як DC та Марвел, які дали світу найпопулярніших героїв: Бетмен, Залізна людина, Супермен, Людина павук, Месники. Поруч із самими фільмами з'являється і відповідний мерчендайз: чашки з логотипами, футболки з героями, різні дрібнички та й власне самі комікси-першоджерела. А це ще не кажучи про інтернет, де супергерої стали вже мемами.


Та на жаль, в нашій країні комікси вважають чимось майже зневажливим. Ніхто не каже, що комікси – це витвори мистецтва, якими потрібно захоплюватися до нестями, просто потрібно визнати їх. Як, наприклад, сталося у нашого північного сусіда, де поруч із російськомовними виданнями закордонних коміксів з'явилися вже і свої власні щомісячні коміксі із своїми народними героями. Попри присутній в Україні стереотип, комікси випускають не лише для дітей та підлітків, а часом і зовсім не для них. Сюжети коміксів можуть привабити, як будь-які вікові, так і соціальні групи. Окрім супергероїки у коміксах, яка переважно надходить із США, варто відзначити і європейську школу. Неперевершені історії та пригода Астерікса і Обелікса у коміксах подарувала Франція, Італія представила світу Ділана Дога і Д'яволіка, а бельгійці поділилися з усіма подорожами Тін Тіна.



У представленому блозі з'являтимуться матеріали про комікси, цікаві факти з них та інформація про супергероїв. Хочеться вірити, що все це не залишить Вас байдужими. Приємного читання/ гортання коміксів :).