четвер, 30 квітня 2015 р.

Відгук на фільм "Месники: Ера Альтрона"


В кінотеатрах по всьому світу проходять прем'єри найголовнішого кінокоміксу цього року "Месники: Ера Альтрона". Спільна стрічка для найвизначніших героїв Марвел викликала неймовірний ажіотаж. На першому вікенді показу в Києві важко було придбати хороші місця на будь-який сеанс, а дістати квитки в Аймакс взагалі було неможливим. Підігрітий фільмами про окремих героїв та серіалами, що відбуваються у цьому ж кіновсесвіті, другий командний фільм від режисера Джоса Відона дає занурення у вир пригод героїв, продовжуючи загальну канву подій, розповідає власну історію і закладає основу для подальших фільмів, передбачаючи навколо чого крутитимуться їх сюжети.
Другі Месники тривають більше двох годин, але подекуди видно, що при монтажі було вирізано багато епізодів, через що де-яки епізоди здаються обірваними та нерозкритими. Картинка ж всієї стрічки попри всю насиченість та яскравість теж мала огріхи. Якщо перша баталія та фінал фільму тримає всю увагу глядача, то битва Халка із Залізною Людиною у спеціальній броні виглядає дещо розмуленою. "Месники: Ера Альтрона" не повторюють першу стрічку і з самого першого моменту глядачі бачать роботу гарно складеної команди із досвідом. Всі герої не просто бойові побратими, але і друзі, що показує сцена вечірки, проте в кожного із них свої скелети в шафі, які виводить на поверхню новий герой стрічки. Нові "Месники" розповідають історії героїв, які до цього отримували, мабуть, недостатньо екранного часу.
Головний антагоніст фільму – Альтрон, робот із штучним інтелектом, що ожив завдяки позаземній технології та втілює проявлення жахів Тоні Старка, який хоче взяти на свої плечі захист всього світу. Не зважаючи на потенційну всемогутність, Альтрон виходить якимось обмеженим та майже загнутим в рамки людської подоби. Здолати цього лиховіса допомагає команда робота Месників та створення нового робота-андроїда Віжена. Його також створює Старк, який хоч і навчений гірким досвідом, але все ще вірить в свій геній і не бажає відступати від цих ідей. "Месники: Ера Альтрона" завершують деякі лінії героїв та вводять нові, які матимуть продовження та виведе події кіновсесвіту Марвел на більший рівень.

середа, 22 квітня 2015 р.

Як з'явилися Месники

Вперше команда наймогутніших супергероїв Землі зібралася на сторінках коміксу "Месники" у вересні 1963 року. Тоді, на тлі успіху інших групових серій, видавництво Марвел в особі автора Стена Лі (Stan Lee) та художника Джека Кірбі (Jack Kirby) вирішило публікувати нову лінійку пригод об'єднаних героїв, які до цього вже мали свої окремі журнали. Засновниками команди Месників стали Залізна людина (Iron Man), могутній Тор (Thor), Людина-Мураха (Ant-man), алтер-его вченого Хенка Піма (Hank Peem), зі своєю дружиною Осою (Wasp) та неймовірний Халк (Hulk). Саму назву для згуртованої команди придумала Оса, а решта визнали її напрочуд влучною.

Весь перший випуск коміксів присвячено становленню групи. Локі (Loki), зловісний бог з Азгарду, планує помсту Тору, який в ті часи виходу коміксів окрім всього мав ще й земний образ – лікаря Дона Блейка (Don Blake). Аби здолати саме божественну подобу Тора Локі улаштовує залізничну аварію, у якій звинувачують Халка. За зеленим велетнем розпочинається супергеройське полювання, до якого і долучаються майбутні Месники. Після нетривалої метушні герої розуміють, що Халк не мав на меті жодних лиховісних намірів, та й взагалі не проти буди по один бік із героями. Тор здогадується, що на подібну оману міг бути здатен лише його ворог Локі, з яким об'єднана команда разом із Халком і розправляються, давши початок існуванню Месників.


У другому випуску "Месників" склад команди змінюється (в подальшому це стане однією із фішок, а до лав Месників в різні часи долучатимуть чи не кожного значимого позитивного героя Марвел). Людина-мураха повстає перед читачами у своєму новому образі велета Гіганта (Giant-man), а Халк під кінець коміксу йде з Месників, усвідомлюючи, що побратими по команді бояться його непідконтрольного характеру. Намагаючися втішити Халка і повернути його назад, команда вирушає у пошук. В четвертому номері неочікуваним результатом подорожі стає відкриття у морській кризі замороженого, але ще живого Капітана Америки (Captain America), мабуть, найважливішої події для Месників. Капітан Америка не просто приєднується до команди, але й стає її лідером. На своєму початку Месники сходяться із такими класичними злодіями, як Локі, Барон Земо, Чарівниця, Немор, Канг Завойовник та інші. В подальшому команди Месників значно змінювалися, а комікси про них мали багато різний серій. Крім того, на тв показали два мультфільми, в яких екранізовані значущі моменти команди, а на великий екран (на момент написання) виходить вже другий груповий фільм "Месники. Ера Альтрона".

понеділок, 20 квітня 2015 р.

Перший погляд на протистояння Бетмена і Супермена у кіно

Компанія Ворнер Бразерс виклала в мережу офіційний тізер-трейлер до фільму "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості". Це сталося на декілька днів раніше від запланованого, оскільки в мережу стався піратський витік матеріалу у поганій якості. Щоб не псувати враження від майбутньої стрічки кінокомпанія розмістила якісну версію. Тізер занурює в похмуру атмосферу світу, де Людина зі сталі захистила Землю від іншопланетного загарбання, але в якому у багатьох є переживання, а хто зможе захистити від неї.

https://www.youtube.com/watch?v=IwfUnkBfdZ4

пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

Черепашки-ніндзя: Сучасні комікс-пригоди


Останні роки стали справжнім відродженням франшизи про Черепашок-ніндзя. В минулому році в кінопрокаті відгримів новий повнометражний фільм, щотижня виходять нові серії комп'ютерного анімаційного серіалу, а полиці магазинів заставлені цілою гаммою найрізноманітніших іграшок та іншим крамом із улюбленими героями. Все це стало можливо після покупки прав на Черепашок-ніндзя і всього, що з ними пов'язано, міжнародним концерном Віаком (в який входять канал Нікелодеон, кіностудія Парамаунт та інші) у 2009 році. За 90 млн. доларів корпорація викупила абсолютно всі майнові та авторські права на франшизу у Пітера Лерда (Peter Laird), одного з творців Черепашок, який разом із Кевіном Істменом (Kevin Eastman) у 1984 році видав перший комікс про Підлітків мутантів черепашок ніндзя.

Під новим керівництвом першим проектом, що започаткував сучасний етап у історії Черепашок-ніндзя, стали комікси від видавництва IDW. Це абсолютно нові історії, які прямо не пов'язані із оригінальними серіями від видавництва Міраж (Mirage), компанії, що до цього була власником героїв, чи із жодними іншими книжками коміксів. Перший випуск історій від IDW побачив світ у серпні 2011 році (за місяць від ребуту коміксів DC). До його створення долучилися художник – Ден Дункан (Dan Duncan), автор – Том Валтс (Tom Waltz) та редактор – Боббі Керноу (Bobby Curnow), але справжньою несподіванкою стала участь у ролі консультанта одного із батьків Черепашок-ніндзя (ЧН) – Кевіна Істмена. Такий міцний тандем започаткував абсолютно унікальний світ коміксів про ЧН, що увібрав в себе найкраще із попередніх втілень героїв і додав нові рішення, які незвичайно органічно підходять для цих героїв. В серпні 2015 новому світу ЧН вже буде 4 роки, з які основна серія вже майже добігла до ювілейного 50 випуску, не рахуючи міні-серії про окремих героїв, чи спеціальні випуски присвячені історії клану Фут та подорожам у часі. Крім того, фанати коміксів завдяки такому дружньому видавництву, як IDW, отримали можливість придбати видання оригінальних серій, як у колекційних збірниках ,так і в перевиданих журналах, а також комікс-адаптації до нового мультсеріалу.


Комікс серія від IDW, мабуть, є найкраще продуманою історією про ЧН, в якій кожна подія має своє значення, а напівзабутий герой може зіграти вирішальну роль. Історія повністю перероблює походження черепашок та їх наставника Сплінтера. Їх мутації – вже не просто результат випадку та подальшого тренування протягом 15 років  каналізації. В цій версії їх антропоморфні форми стали наслідком перебування у дослідницький лабораторії. Та найрезонансною частиною оріджену пацюка та четвірки героїв стало, те, що вони є реінкарнацією японського воїна та його 4 синів, загинувши від рук Шреддера ще у феодальну епоху. Це навіть піддається сумніву найрозумнішою черепашкою Донателло. Попри кілька років подій у коміксах читачам досі і не представили повної картини, чому, завдяки кому і для чого ЧН стали тим, ким вони є.



Новий світ коміксів про ЧН поєднує героїв із попередніх мультсеріалів та коміксів Міраж, надаючи їм нового звучання. В історіях вже представлені Ейпріл О'ніл, Кейсі Джонс, Шреддер із кланом Фут, Кренг із кам'яними солдатами і Технодромом, Фуджитоїд, Бакстер Стокман, старі улюблені мутанти Бібоп та Рокстеді, Слеш, Мондо Геко, а також Караї та Хан. Разом із тим нові герої, як вуличний кіт мутант Старий Біс, мутант північна лисиця Алопекс чи доктор Міллер, вже стали невід'ємною частиною цього комікс-світу. На даний час Старий Біс взагалі є однією з окрас коміксів, який з архетипового ворога до Сплінтера і хлопчика на побігеньках виріс до повноцінного антигероя, який має свою мету і йде до створення власного братерства звірів-мутантів. Нова серія коміксів IDW про ЧН дає можливість спостерігати за подіями, яків той чи інший спосіб відбуваютсья у кожній версії історії: знайомство із Ейпріл та Кейсі, атака маузерів, війна у місті, пошук нового лігва, втеча з Нью Йорку до Норхемптона, подорожі до космосу та в часі. Ці пригоди Леонардо, Донателло, Рафаеля та Мікеланджело напрочуд цікаві і заслуговують уваги тих, хто добре знайом із ЧН, та тих, кому вони просто імпонують.

середа, 15 квітня 2015 р.

Вийшов трейлер до фільму "Людина-мураха"

Марвел виводить свій кіновсесвіт на новий рівень - на мікрорівень. Компанія презентувала перший повноцінний трейлер до фільму "Людина-мураха", який виходить вже влітку і має стати завершенням другої стадії фільмів Марвел. У стрічці мова йтиме про незвичного героя - Людину-мураху, суперкостюм якого дозволяє зменшуватися в розмірах, але зберігати людську силу, та дає змогу спілкуватися із мурахами. Втіленням цього героя стає колишній злодій Скотт Ланг, якого науковець та оригінальна Людина-мураха Хенк Пім спробує поставити на чесний шлях.

https://www.youtube.com/watch?v=pWdKf3MneyI#t=13

неділя, 12 квітня 2015 р.

"Агент Картер" – мінісеріал до великого кіновсесвіту Марвел

У зимове міжсезоння другого сезону "Агентів ЩИТа" Марвел подарував глядачам восьмисерійний серіал "Агент Картер", в якому розповідається про повоєнні пригоди першої коханої Капітана Америки – британки Пеггі Картер у виконанні чарівної Хейлі Атвелл. У "Першому меснику" її гра військової спецагентки американської урядової організації Стратегічний Науковий Резерв (предвістниці ЩИТа) настільки сподобалося глядацькій аудиторії, що кінобоси не переставали залучати її в нові проекти: спершу мініфільм після подій "Першого месника", потім камео в інших стрічках Марвел та серіалі "Агенти ЩИТа" і в решті решт власний мінісеріал, який з огляду на рейтинг першого сезону вірогідніше за все отримає продовження.

"Агент Картер" чудово доповнює кіновсесвіт Марвел, збагачує її і розповідає потрібні сюжеті. Це мінісеріал, по суті, стає необхідним завершенням історії кохання Стів Роджерса та Пеггі Картер, історії, що так і не продовжилася, але отримала у фінальному моменті серіалу кінець без трьох крапок (Що може дозволити продовженні серіалу йти в іншому ключі). В цілому "Агент Картер" є містком між подіями кіно-Марвел у часи другої світової та теперішніми подіями. Серіал тримає увагу протягом всіх восьми серій вдалим поєднанням саспенсу, гумору та співпереживань. Головна героїня намагається віднайти своє місце у повоєнному світу, де у сповненому сексизму суспільстві її колишні звитяги нічого не вартують, а в урядовій спецорганізації ій довіряють хіба-що розливати каву. Такий стан речей буквально бентежить і глядачеві важко стерпіти таку несправедливість, через яку Пеггі Картер доводиться всіма засобами обходити недолугість її колег (які хоч є шаблонними, але все ж таки виявляються добрими героями).






Серіал гарно передає тогочасну епоху, яку прикрашають "комікс-винаходи" від Говарда Старка, власно навколо яких і крутиться весь сюжет. У парі з його вичурним дворецьким Едвіном Джарвісом від Джеймса Д'Арсі, Пеггі Картер намагається відбілити ім'я Старка. Здавалось би просте на початок завдання виводить на більшу картину змов, що стоїть за цим: як то таємна організація Левіафан і проект із підготовки суперагентів дівчаток, прототип програми Чорної вдови. В своєму форматі серіал досконало справляється із представленням світу героїв часів Пеггі Картер і викликає бажання отримати його продовження.

пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Від Стріли до Кейсі Джонса


На цьому тижні актор Стівен Амелл (Stephen Amell), відомий за головною роллю  героя-месника Стріли в одноіменному телесеріалі, був представлений як виконавець Кейсі Джонса у сіквелі до Черепашок-ніндзя.

Кейсі Джонс - віджиланте, борець зі злочинністю, який присутній майже в кожній теле- чи комікс-версії Черепашок-ніндзя і є одним із їх основних союзників та найкращим другом Рафа. Виконавець Амелл чи не найкраще підходить на цю позицію, адже він фактично став відомим, виконуючи роль майже такого борця за справедливість. Йому просто буде потрібно змінити каптур на хокейну маску, а сагайдак з луком на спортивну сумку із битками та ключками. У фанатськмих колах вже з радістю сприйняли цю новину і відзначають, на те що актор, кіноамплуа якого має зацікавити Ейпріл О'Ніл, підходить для її виконавиці - Меган Фокс. Тож чекаємо на подальші новини зі знімального майданчика та йдемо в кінотеатр в 2016 році.